تعمیرات آیفون تصویری در پرند

تعمیرات آیفون تصویری در پرند
تعمیرات آیفون تصویری

تعمیرات آیفون تصویری در پرند

در زمان های دور وقتی درب خانه هایمان را می زدند مجبور بودیم مسیر طولانی تا درب خانه را طی کنیم و درب را باز نماییم با گذشت زمان آیفون های صوتی (اف اف) اختراع شدند که میتوانستیم با استفاده از آن صدای افراد را بشنویم و سپس درب را باز کنیم (تعمیرات آیفون تصویری در پرند).این آیفون ها کار را بسیار آسان کرد اما ایراداتی نیز داشت.

با پیشرفت تکنولوژی آیفون های تصویری اختراع شدند. آیفون های تصویری دارای مانیتوری هستند که با استفاده از آن می توانیم چهره ی افراد پشت در منزل را ببینیم و سپس درب را باز کنیم.امروزه استفاده از آیفون های تصویری رواج پیدا کرده است. با رواج این آیفون ها در ساختمان ها مشکلاتی نظیر خرابی آیفون و نیاز به تعمیرات آن افزایش یافت.به همین علت ما در این مقاله قصد داریم شما را خرابی های آیفون تصویری و تعمیرات آیفون تصویری در پرند آشنا کنیم.

 

آیفون تصویری چیست؟

آیفون تصویری پیله رود

یکی از وسایل حفاظتی و امنیتی در ساختمان ها آیفون های تصویری هستند.در باز کن های تصویری تامین کننده ی همزمان زنگ در، مکالمه، تصویر و باز کردن درب می باشد.این آیفون ها علاوه بر صدا تصویر افراد را با استفاده از مانیتور در داخل ساختمان نشان می دهد.با وجود آیفون تصویری در منازل به راحتی می توانید چهره ی افراد پشت درب را ببینید و در صورت تمایل درب را باز کنید.

آیفون های تصویری دارای یک پنل بیرونی جلوی در ساختمان، گوشی و مانیتور در داخل خانه، منبع تغذیه و یک قفل در بازکن می باشد.همچنین لازم به ذکر است استفاده از آیفون تصویری در ساختمان همانند یک نگهبان عمل می کند و امنیت خانه هایتان را بالا می برد.نبود آیفون تصویری در ساختمان ها احتمال دزدی و ورود افراد ناشناس را بالا می برد.به همین علت در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی می بایست هرچه سریع تر اقدام به تعمیرات آیفون تصویری در پرند نمایید.

اهمیت تعمیرات آیفون تصویری در پرند

با گذشت زمان و افزایش ساختمان های چندین طبقه، استفاده از آیفون های تصویری نیز افزایش یافته است.به همین علت نیاز افراد به تعمیرگاه های متخصص در زمینه ی تعمیرات آیفون تصویری در پرند افزایش یافته است.در صورت مشاهده ی هرگونه خرابی می بایست در اسرع وقت نسبت به تعمیر آیفون تصویری اقدام نمایید.

تعمیرات آیفون تصویری در پرند یکی از تخصصی ترین و مهم ترین تعمیرات در ساختمان ها است که می بایست به دست متخصصین این حوزه انجام شود.پس هنگامی که با هرگونه خرابی اعم از خرابی های جزئی و یا کلی مواجه شدید با نمایندگی های تعمیرات آیفون تصویری در پرند تماس حاصل نمایید.تعمیرکاران آیفون تصویری در اسرع وقت خود را به منزل شما رسانده و تعمیرات مربوطه را به بهترین نحو انجام خواهند داد.

 

آیفون های تصویری چند نوع هستند؟

 آیفون تصویری پیله رود

آیفون های تصویری پیشرفته ترین مدل در باز کن در دنیای امروز هستند.آیفون های تصویری به طور کلی از نظر نوع کارکرد به دسته ی آیفون های تصویری آنالوگ و آیفون های تصویری دیجیتال تقسیم می شوند.آیفون های تصویری آنالوگ نسبت به مدل های دیجیتال ساده تر هستند و آپارتمان هایی با کمتر از ۳۰ واحد استفاده می شوند.

در پنل بیرونی این آیفون ها برای هر کدام از واحد ها دکمه ای جداگانه تعبیه شده است که با استفاده از آن می توانید زنگ هر کدام از واحد ها را بزنید.همانطور که گفته شد این آیفون ها در ساختمان هایی با تعداد واحد کمتر جوابگو می باشد. و در صورت استفاده از آن در ساختمان های بزرگتر مشکلاتی مانند:تداخل صدا و تصویر و یا زنگ نخوردن آیفون در یک واحد به وجود می آید.برای رفع این مشکلات می بایست از آیفون های دیجیتال در ساختمان های بزرگ استفاده کرد.کارکرد آیفون های تصویری دیجیتال بدین گونه است که هرکدام از واحد ها دارای یک کد اختصاصی هستند و برای دسترسی به هرکدام می بایست کد اختصاصی را در پنل بیرونی وارد نمایید.

با وارد کردن کد صاحب خانه ی آن واحد متوجه ی حضور شما خواهد شد.همچنین لازم به ذکر است پنل بیرونی این آیفون ها با مدل آنالوگ متفاوت است.در پنل های بیرونی دیجیتال اعداد ۰ تا ۹ تعبیه شده است تا بتوانید کد مربوطه را شماره گیری نمایید.هرکدام از مدل های آنالوگ و دیجیتال هرچقدر هم با کیفیت باشند، بازهم ممکن است دچار خرابی شوند.تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری در پرند قادر به تعمیرات همه ی مدل های آیفون تصویری هستند.به همین دلیل در صورت بروز هرگونه مشکل تنها کافیست با نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری در پرند تماس حاصل نمایید.

تعمیرات آیفون تصویری

انواع ایرادات و مشکلات شایع در آیفون های تصویری

همانطور که گفته شد خرابی آیفون های تصویری یکی از شایع ترین خرابی ها در ساختمان ها است.

و بهترین راه تماس با نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری در پرند است.حال در این قسمت قصد داریم شما را با خرابی ها و مشکلات شایع در آیفون های تصویری آشنا کنیم.این مشکلات و خرابی ها به شرح زیر می باشند:

زنگ نخوردن مانیتور آیفون تصویری:

شایع ترین خرابی در آیفون ها شنیده نشدن زنگ در داخل خانه است.در این صورت مشکل یا از سیم کشی و یا از شاستی روی پنل است.همچنین لازم به ذکر است در صورتی که تصویر مانیتور نشان داده می شود اما صدای زنگ شنیده نمی شود، احتمالا خروجی بلندگو خراب شده است.

آبی شدن تصویر در مانیتور:

یکی دیگر از شایع ترین مشکلات آیفون تصویری آبی شدن مانیتور است.در صورت مشاهده ی این مورد آیفون را از برق کشیده و مجدد وصل کنید در صورتی که برطرف شود مشکل جدی نبوده است.ولی در صورتی که این مشکل ادامه دار بود میتواند ناشی از مواردی همچون:مشکل در سیم کشی، خرابی مانیتور، ایجاد مشکل در دوربین پنل بیرونی و یا خرابی برد ال سی دی باشد. بهترین راه تشخیص نوع خرابی تماس با نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری در پرند است.

قطع شدن صدای ورودی و خروجی در آیفون تصویری:

ضعیف شدن و یا قطع شدن صدای آیفون در داخل و یا بیرون خانه نیز از شایعترین مشکلات است که می تواند دلایل زیادی داشته باشد. این ایرادات به شرح زیر هستند:اشکال و یا خرابی سیم کشیمشکل در دوربین بیرونیسوختگی برد ال سی دی آیفونخرابی اسپیکر و یا میکروفن در پنل بیرونی یا داخلیبرای برطرف نمودن هر کدام از این مشکلات نیاز به متخصصین نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری در پرند دارید.

سوت کشیدن گوشی:

این مشکل یا به علت خرابی میکروفن و یا قرار گرفتن اجسام فلزی در نزدیکی آیفون است.پس برای امتحان هنگام جوابگویی به آیفون هرگونه جسم فلزی اعم از کلید و… را از گوشی آیفون دور کنید.در صورتی که صدای سوت قطع شد که هیچ اما در صورتی که صدای سوت ادامه داشت با نمایندگی آیفون تصویری در پرند تماس حاصل نمایید.

سیاه سفید شدن و نویز داشتن تصاویر در مانیتور:

علت اصلی نویز داشتن تصاویر بروز مشکل در سیم کشی آیفون تصویری می باشد.

خاموش شدن مانیتور و روشن نشدن آن:

در صورت روشن نشدن صفحه ی مانیتور ممکن است صفحه نمایش آن سوخته باشد و یا منبع تغذیه ی آن دچار مشکل شده باشد.

باز نشدن درب با دکمه:

یکی از شایع ترین مشکلات باز نشدن درب است.در صورتی که این مشکل تنها برای برخی از واحد ها وجود داشته باشد، ایراد ممکن است از شاسی دربازکن، یا قسمتی از سیم کشی و یا دکمه ی در بازکن باشد.ولی در صورتی که این مشکل برای تمامی واحد ها باشد ایراد از قفل دربازکن و یا سیم قفل بر روی درب می باشد.

بیرون رفتن صدای داخل ساختمان حتی پس از گذاشتن گوشی:

اگر پس از گذاشتن گوشی همچنان صدای داخل خانه در بیرون پخش شود می بایست ابتدا گوشی را چک کنید.در صورتی که گوشی به درستی در جای خود قرار داشت؛ ایراد میتواند از رله ی قطع کن باشد.که می بایست توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری در پرند مورد مشاهده قرار گیرد.

خاموش نشدن و قطع نشدن مانیتور:

در صورت قطع نشدن تصویر و خاموش نشدن مانیتور علت آن میتواند یا از خرابی برد اصلی و یا از کار افتادن تایمینگ باشد.همچنین در صورت شنیدن صدای زنگ نیز ممکن است زنگ پنل بیرونی دچار مشکل شده باشد و یا سیم کشی پشت مانیتور دچار اتصالی شده باشد.

خاموش نشدن چراغ ال ای دی مخصوص شب:

در برخی موارد ممکن است چراغ ال ای دی پنل بیرونی دائما روشن بماند این مشکل می تواند ناشی از خرابی کیت دید در شب، آمپلی پنل و یا فتوسل باشد که می بایست تعوض شوند.

تار شدن تصاویر و دید ضعیف در شب:

در صورت مشاهده ی این مشکل ابتدا شیشه ی ال ای دی دید در شب را تمیز کرده و بررسی کنید چیزی جلوی آن را نگرفته باشد.در صورتی که پس از تمیزی نیز دید در شب وجود نداشت ال ای دی دید در شب دچار خرابی شده است.برای تعویض این قطعه از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری در پرند کمک بگیرید.

 

تداخل زنگ در در ساختمان:

این مشکل نیز جز آزار دهنده ترین مشکلات است که زنگ چندین واحد با یکدیگر به صدا در می آیند.در این صورت مشکل از برد شاسی پنل بیرونی و یا سوئیچر پنل می باشد.تمامی مواردی که در بالا گفته شد از خرابی های احتمالی برای آیفون تصویری بود.

به خاطر داشته باشید آیفون های تصویری بسیار حساس هستند و هرگز خودتان اقدام یه تعمیر آنها نکنید.بلافاصله پس از مشاهده ی هر کدام از موارد بالا نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری در پرند را از این قضیه مطلع سازید.تعمیرکاران مجموعه ی تعمیرات آیفون تصویری در پرند بسیار حرفه ای هستند و از پس هرگونه تعمیرات بر می آیند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *