خرید و قیمت آیفون تصویری در گلستان| تعمیرکار آیفون گلستان

خرید و قیمت آیفون تصویری در گلستان| تعمیرکار آیفون گلستان
خرید آیفون تصویری در گلستان

پیله رود نمایندگی آیفون تصویری در گلستان

پیله رود نمایندگی آیفون تصویری در گلستان

خرید آیفون تصویری در گلستان در زمان های گذشته که آیفون ها و در بازکن ها اختراع نشده بودند برای باز کردن درب مجبور بودیم تا درب حیاط برویم. و اما پس از گذشت چندین سال آیفون های صوتی اختراع شدند که با استفاده از آنها می توانستیم صدای افراد را بشنویم و درب را از داخل خانه با فشردن دکمه باز کنیم. برای خرید و نصب دوربین مداربسته در پرند کلیک کنید.

این آیفون های ساده نیز ایراداتی داشتند که پس از مدتی با پیشرفت تکنولوژی آیفون های تصویری به بازار آمدند.آیفون های تصویری یکی از جدید ترین تکنولوژی ها هستند که امروزه در اکثر ساختمان های مسکونی و اداری استفاده می شوند. آیفون های تصویری انواع و اقسام گوناگونی دارند که هر یک از آنها مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند. در کشور ما تولید کنندگان زیادی اقدام به تولید انواع آیفون های تصویری می نمایند.

مجموعه ی پیله رود یکی از این مجموعه ها است که در صنعت آیفون تصویری و سایر تجهیزات امنیتی مانند دزدگیر و جک پارکینگی فعالیت می کند. صنعت برق پیله رود در شهرستان رباط کریم در استان تهران قرار دارد. این مجموعه علاوه بر شهرستان رباط به سایر شهرستان های اطراف مانند پرند، اسلامشهر، گلستان و… نیز خدمات ارائه می دهد.

جهت کسب اطلاعات از نمایندگی آیفون تصویری در رباط کریم با ما در ارتباط باشید.

برای خرید آیفون تصویری در گلستان در این قسمت کلیک نمایید و یا با شماره های ما تماس حاصل نمایید. همچنین در ادامه ی این مقاله با همراه باشید تا با ویژگی ها آیفون تصویری و مزایای خرید آیفون تصویری در گلستان به طور کامل آشنا شوید.

آیفون تصویری چیست؟

آیفون تصویری چیست؟

از گذشته تاکنون امنیت یکی از مهم ترین نیاز ها و خواسته های تمامی انسان بوده است. و انسان ها همواره در تلاش برای بهبود وضعیت امنیت زندگی و خانه هایشان بودند. وجود آیفون و جلوگیری از ورود غریبه ها به داخل منزل یکی از مهمترین ایمنی ها برای هر خانه ای است.

و این وسیله بدون اینکه به چشم بیاید همیشه یک عضو جدا نشدنی در خانه ها و ساختمان ها بوده است.  اف اف های قدیمی نیز تا حدودی آسایش خانه ها را فراهم کرده بودند و اما یکی از مهم ترین ایرادات این آیفون ها پایین بودن ایمنی بود.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی انسان ها نهایت تلاش خود را در راستای افزایش ایمنی و محافظت از ساختمان ها نمودند و در همین راستا دست به تولید آیفون های تصویری زدند. در نتیجه یکی از این وسایل امنیتی در ساختمان ها آیفون های تصویری هستند.

آیفون های تصویری یک سیستم حفاظتی و ارتباطی در ساختمان ها هستند که تصاویر و صوت را با استفاده از دوربین و پنل بیرونی به داخل خانه انتقال می دهند. بدون شک انتقال همزمان صوت و تصاویر افراد پشت درب منزل باعث بالا رفتن ایمنی و در نتیجه آسایش هر خانه ای خواهد شد.

امروزه کارایی آیفون های تصویری آنچنان بالا رفته است که بسیاری از نیاز های یک مجتمع مسکونی و اداری را برای وجود یک نگهبان برطرف نموده است.

شاید برایتان جالب باشد که آیفون تصویری نخستین بار در کشور کره جنوبی و در سال ۱۹۶۸ تولید شد. خیلی زود صادرات آیفون تصویری توسط شرکت کوماکس آغاز شد و پس از مدتی در سر تا سر جهان همه گیر شد.

همانطور که گفته شد تولیدات آیفون تصویری امروزه در کشور ما نیز صورت می گیرد و همچنین طرفداران زیادی نیز دارد. به گونه ای که امروزه نه تنها در خانه های جدید و تازه ساخت بلکه در بسیاری از خانه های قدیمی نیز آیفون های تصویری دیده می شوند.

در واقع بسیاری از افراد حاضرند هزینه ی بیشتری بپردازند اما امنیت خانه ها و محل کارشان را تا حد زیادی بالا ببرند. اگر شما نیز تا به حال اقدام به خرید آیفون تصویری در گلستان نکرده اید در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایای استفاده از آیفون های تصویری آشنا شوید.   

مزایای خرید آیفون تصویری در گلستان

مزایای خرید آیفون تصویری در گلستان

اگر بخواهیم آیفون های صوتی و تصویری را در دو کفه ی ترازو قرار دهیم و آنها را با یکدیگر مقایسه کنیم؛ در بسیاری از موارد کفه ی ترازو در آیفون های تصویری سنگین تر می باشد. قابلیت های فراوانی که آیفون های تصویری دارند باعث بالا رفتن تقاضا و ترغیب افراد به خرید آیفون تصویری در گلستان شده است.

در ادامه برخی از این قابلیت ها که سبب تفاوت آیفون تصویری با آیفون های صوتی شده اند را بازگو خواهیم کرد. اگرچه تمامی مدل های آیفون تصویری همه ی این ویژگی ها را دارا نیستند و همین موضوع باعث تفاوت قیمت در مدل های مختلف آیفون تصویری شده است.

مزایای خرید آیفون تصویری در گلستان به شرح زیر می باشد:

  • امنیت :

امنیت :

همانطور که در قسمت های قبل گفته شد بدون شک مهمترین دلیل استفاده و برتری آیفون های تصویری نسبت به آیفون های صوتی امنیت بالا می باشد. با وجود آیفون تصویری آمار هرگونه دزدی و مزاحمت به کمترین میزان ممکن خواهد رسید و می توانید در هر زمانی که خواستید پس از مشاهده ی افراد پشت درب، درب منزل را باز نمایید.

  • قابلیت ذخیره سازی تصاویر:

قابلیت ذخیره سازی تصاویر:

در برخی از مدل های آیفون تصویری کارت حافظه وجود دارد و این آیفون ها قابلیت ذخیره سازی تصاویر را به صورت خودکار و یا دستی دارند. بدین صورت که تصاویر و صدای افراد پشت درب را ضبط می نماید و در صورت نیاز می توان از آنها استفاده کرد. همچنین این قابلیت در زمان عدم حضور در منزل نیز بسیار کاربردی می باشد و میتوانید از حضور افراد و میهمانان در زمانی که حضور نداشته باشید نیز با خبر شوید.

  • دایورت نمودن زنگ آیفون تصویری بر روی گوشی:

دایورت نمودن زنگ آیفون تصویری بر روی گوشی:

یکی دیگر از کاربردی ترین قابلیت هایی که برخی از مدل های آیفون تصویری دارند دایورت نمودن آنها بر روی موبایل است. با دایورت نمودن زنگ آیفون تصویری بر روی گوشی می توانید هر زمان که زنگ در به صدا در آمد از وجود افراد پشت درب با خبر شوید و درب را باز کنید. برای اتصال میان گوشی و برخی از مدل های آیفون تصویری می بایست برنامه ی مخصوص را موبایل خود نصب نمایید و سپس اتصال را برقرار نمایید.

  • دایورت نمودن زنگ واحد ها:

دایورت نمودن زنگ واحد ها:

یکی دیگر از قابلیت هایی که در صورت خرید آیفون تصویری در گلستان از آن بهره مند می شوید امکان دایورت نمودن زنگ واحد ها است. بدین گونه که با این کار در صورت فشردن زنگ خانه ی شما، زنگ خانه ی همسایه به صدا در می آید. این ویژگی برای زمان هایی که در منزل نیستید بسیار مناسب می باشد.

  • باز و بسته نمودن درب پارکینگ با استفاده از آیفون تصویری:

باز و بسته نمودن درب پارکینگ با استفاده از آیفون تصویری:

برخی از مدل های آیفون تصویری این قابلیت را دارند که علاوه درب ورودی درب پارکینگ را نیز باز و بسته نمایند. با این آیفون ها می توان بدون نیاز به ریموت درب پارکینگ را باز و بسته کرد. البته لازم به ذکر است می بایست تنظیمات و اتصالات لازم میان درب پارکینگ و آیفون تصویری برقرار شود.

  • قابلیت اینترکام:

قابلیت اینترکام:

یکی دیگر از خاص ترین وعجیب ترین قابلیت هایی که در صورت خرید آیفون تصویری در گلستان از آن بهره مند می شوید قابلیت اینترکام می باشد. قابلیت اینترکام به معنای برقراری ارتباط بین واحد ها می باشد. بدین صورت که در برخی از مدل های آیفون تصویری که قابلیت اینترکام دارند یک کد برای هر یک از واحد ها تعریف می شود که با وارد کردن آن کد می توان با آن واحد ارتباط برقرار کرد. این مدل از آیفون های تصویری مناسب مجتمع های خیلی بزرگ می باشد و امنیت بسیار بالایی نیز دارد.

  • اتصال به دوربین های مدار بسته ی ساختمان:

اتصال به دوربین های مدار بسته ی ساختمان:

در ساختمان های مسکونی و اداری بزرگ که دارای دوربین های مدار بسته هستند؛ بهتر است از آیفون تصویری که قابلیت اتصال به دوربین های مدار بسته را دارند نیز استفاده شود. بدین ترتیب با خرید آیفون تصویری در گلستان می توانید تصاویر مربوط به دوربین مدار بسته را در مانیتور آیفون تصویری مشاهده نمایید.

تمامی مواردی که در بالا گفته شد از ویژگی هایی هستند که در مدل های مختلف آیفون تصویری دیده می شوند. شما عزیزان می توانید با توجه به نیاز و بودجه ی و با در نظر گرفتن این ویژگی ها مدل مناسب آیفون تصویری را انتخاب نمایید و اقدام به خرید آیفون تصویری در گلستان نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *