خرید و قیمت جک پارکینگی در واوان|نصب و تعمیر جک پارکینگی واوان

خرید و قیمت جک پارکینگی در واوان|نصب و تعمیر جک پارکینگی واوان
خرید جک پارکینگی در واوان

چرا جک های پارکینگی؟

چرا جک های پارکینگی؟
خرید جک پارکینگی در واوان

خرید جک پارکینگی در واوان , در گذشته، باز و بسته کردن درب پارکینگ یک کار وقت گیر و پر دردسر به شمار می رفت. چراکه فرد می بایست تحت هر شرایطی از ماشین خود پیاده شود و اقدام به باز و بسته کردن درب پارکینگ کند. در مواردی، این کار حتی خطرناک هم بود. به طور مثال، در مواقعی که شب از نیمه گذشته بود یا کوچه و خیابان خلوت بود، فرد می بایست همزمان با باز و بسته کردن درب پارکینگ، مراقب ایمنی خود و ماشینش هم باشد. جهت خرید جک پارکینگی کلیک کنید.

امروزه، جک های پارکینگی اتوماتیک توانسته اند این مشکل را حل کنند. این جک های اتوماتیک، در انواع گوناگون در بازار وجود دارند تا ایمنی منازل و محل کار شما را بالا ببرند. شما می توانید برای خرید جک پارکینگی، از راهنمایی کارشناسان خبره بهره ببرید. در صورت نیاز به خرید جک پارکینگی در واوان، همکاران ما در کنار شما خواهند بود تا خریدی بهتر را تجربه کنید.

مزایای جک پارکینگی

مزایای جک پارکینگی

مزایای جک پارکینگی بسیار است. در گذشته، فقط خانه ها و ساختمان های لوکس از این مزایا بهره مند می شدند؛ اما امروزه تمام مجتمع های مسکونی یا اداری و صنعتی می توانند از مزایای درهای اتوماتیک بهره مند شوند. در هنگام خرید این جک های اتوماتیک باید به نکاتی توجه داشته باشید. اگر جک انتخابی شما برای درب ساختمانتان مناسب نباشد یا کیفیت کافی را نداشته باشد، بعدا ممکن است برایتان دردسرهایی به وجود آورد. بنابراین، در هنگام انتخاب و خرید جک پارکینگی، حتما از کارشناسان این محصول کمک بگیرید. چنانچه قصد خرید جک پارکینگی در واوان را داشته باشید، ما ویژگی های درب پارکینگ شما را می سنجیم تا محصول ایده آل را به شما ارائه دهیم.

اولین و شاید مهم ترین مزیت جک های پارکینگی را می توان افزایش امنیت دانست. درهای قدیمی امنیت پایینی دارند و سارقان می توانند به راحتی آنها را باز کنند. نکته جالب توجه تر این است که شما با نصب جک درب پارکینگ، همزمان ایمنی منزل و اتومبیل تان را بالا خواهید برد! زمانی که درب پارکینگ به طور اتوماتیک و با ریموت باز شود، دیگر نیاز نیست برای باز و بسته کردن آن مدام از ماشین پیاده شوید و ماشین را بدون سرنشین رها کنید. به این ترتیب، در هنگام ورود و خروج، در امان خواهید بود و حتی در ساعات نیمه شب و در معابر خلوت هم می توانید با امنیت بیشتری رفت و آمد کنید.

دیگر مزیت نصب جک پارکینگی را می توان صرفه جویی در وقت و افزایش آرامش ساکنان دانست. وقتی که دیگر مجبور نباشید مدام از ماشین پیاده شوید، قطعا در وقت و انرژی شما و دیگر ساکنان منزل صرفه جویی خواهد شد و با آرامش خاطر بیشتری رفت و آمد خواهید کرد.

مراقبت از جک پارکینگی

مراقبت از جک پارکینگی

باید بدانید که پس از خرید و نصب جک پارکینگی، نوبت مراقبت از آن می شود. برای اطمینان از کارکرد درست جک های پارکینگی باید هر به چند ماه آن ها را بررسی، سرویس دهی و در صورت نیاز، روغن کاری کرد. این کار شاید کمی زمانبر و هزینه بر باشد اما در عوض کارایی درست درب پارکینگ شما را تضمین می کند. در صورت بی توجهی به جک درب پارکینگ و عدم نگهداری درست از آن، ممکن است طول عمر آن پایین بیاید، کارایی درستی نداشته باشد یا حتی در مواردی، منجر به بروز حادثه شود. بخشی از خدمات ما برای خرید جک پارکینگی در واوان ارائه نکاتی برای محافظت از جک های درب منازل شما است.

پس از نصب جک پارکینگ، حواستان به نحوه باز و بسته شدن درها و صدایی که تولید می کند باشد؛ چراکه اگر درها به خوبی باز و بسته نشوند یا صدایی غیرعادی تولید کنند، احتمالا مشکلی وجود دارد که باید برطرف شود. توصیه می شود چشمی ها را تمیز نگه دارید و باتری های کنترل از راه دور را به موقع تعویض کنید. بهتر است چشمی ها را از تابش مستقیم آفتاب دور نگه دارید، مخصوصا از تابش آفتاب داغ تابستان. برای این کار می توانید سایبانی برای آن درست کنید. در فصول زمستان می توانید برای جلوگیری از یخ زدن قطعات جک پارکینگ، آنها را با پوششی مثل فایبر گلاس بپوشانید.

نکات خرید جک پارکینگی

نکات خرید جک پارکینگی

قبل از خرید جک پارکینگی باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا بعدا به مشکل بر نخورید. باید با توجه به ویژگی های درب و محل نصب، جک مناسب درب را خریداری کنید تا از مزایای آن بهره مند شوید. از مهم ترین موارد برای خرید جک پارکینگی، وزن درب است. دیگر مورد مهم برای انتخاب جک مناسب، وضعیت و تعداد تردد خودرو ها است. در هنگام خرید جک پارکینگی در واوان، شرایط درب انتخابی شما به دقت بررسی می گردد تا جک پارکینگی مناسب به شما عرضه شود. اگر جکی را  انتخاب کنید که با ویژگی های درب مورد نظر شما تناسب نداشته باشد، ممکن است دردسر هایی که تحمل می کنید بیشتر از مزایایی باشد که از آنها بهره می برید.

در هنگام خرید جک پارکینگی توجه کنید که محصول شما میکرو سوییچ داشته باشد. در این صورت، اگر چشمی ها عمل نکنند، با فشار وارده از برخورد خودرو، درب باز می شود. ولتاژ برق مصرفی، مورد دیگری است که باید در نظر داشت. از جهت ولتاژ، جک های پارکینگی در دو نوع DC و AC وجود دارند. امکان استفاده از باتری بک آپ و نوع خلاص کردن را هم از قلم نیندازید. به مورد دو سرعته بودن  جک ها توجهی ویژه داشته باشید. این ویژگی باعث می شود در هنگام باز و بسته شدن درها، سرعت در ابتدا و انتهای کار کاهش یابد. چرخ دنده های گیربکس در دو جنس فلزی و پلاستیکی وجود دارند که آنها را هم باید در نظر داشته باشید. همینطور دقت کنید که جک انتخابی شما خروجی قفل برقی دارد یا خیر.

مرکز خرید جک پارکینگی در واوان

مرکز خرید جک پارکینگی در واوان

تنوع جک های پارکینگی بسیار گسترده است و روز به روز هم به این تنوع و گستردگی افزوده می شود. امروزه جک های پارکینگی در انواع و برند های مختلف در بازار وجود دارند و هر کدام از انواع و برندهای گوناگون، ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهند. از طرفی، فاصله گرفتن از در های سنتی و رو آوردن به در های اتوماتیک، نیاز به جک های پارکینگی را بیشتر کرده است. در مجموعه پیله رود سعی کرده ایم نیاز شما به جک های پارکینگی را به بهترین شکل برطرف کنیم.

با خرید جک پارکینگی در واوان، از تنوع خدماتی بی شمار بهره مند خواهید شد. خدماتی که شما را برای خرید مناسب ترین جک پارکینگی  راهنمایی و کمک می کند. شما عزیزان می توانید با خرید و نصب جک پارکینگی، لذت امنیت خاطر و صرفه جویی در وقت و انرژی را تجربه کنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با پیله رود تماس بگیرید.

و همچنین شما عزیزان می توانید برای شناخت بیشتر مقاله جک پارکینگی در رباط کریم را نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *