خرید و نصب قفل برقی شهریار

خرید و نصب قفل برقی شهریار
خرید و نصب قفل برقی شهریار

خرید و نصب قفل برقی در شهریار چگونه است؟

خرید و نصب قفل برقی در شهریار

جهت خرید و نصب قفل برقی در شهریار باید، کار را به متخصصان بسپارید. برای خرید می‌توانید با مجرب ترین نصابان مشاوره داشته و بهترین قفل برقی را با توجه به نوع استفاده‌ی خود خریداری نمایید. نصابان مجرب با بهترین راهنمایی، برترین خدمات مشاوره‌ای، بهترین اجرای نصب قفل های برقی را ارائه می‌دهند. خدمات برقکاری و نصب قفل های برقی یکی از درخواست های پر تکرار در شهریار است که برای پاسخ به این درخواست ها، بهترین نصابان شهریار را به شما معرفی می‌کنیم.جهت خرید قفل برقی کلیک کنید.

هنگام خرید قفل برقی، امکان دارد نصب قفل های برقی ساده به نظر برسد. در پاسخ به این دیدگاه باید گفت این کار نیاز به تخصص دارد و اگر هنگام کار، یک مورد کوچک به درستی رعایت نشود و به صورت تخصصی کار انجام نگیرد، ممکن است اتصالات در سیم کشی ساختمان را در پی داشته باشد. برای نصب این نوع قفل ها در برخی موارد نیاز است کار جوشکاری و یا کار الکتریکی انجام شود که هر کدام کاری تخصصی محسوب می‌شود.

خرید و نصب قفل برقی در شهریار برای درب حیاط، درب پارکینگ، درب نفر رو، درب ورودی ساختمان های بزرگ تجاری، رایج ترین نوع درخواست از سوی مشتریان است. مناسب ترین نوع استفاده از قفل برقی برای درب هایی است که با جک باز و بسته می‌شوند.

بررسی خرید و نصب قفل برقی در شهریار و کاربرد آن

بررسی خرید و نصب قفل برقی در شهریار و کاربرد آن

خرید و نصب قفل برقی در شهریار به یکی از عضوهای جدایی ناپذیر درب های ورودی ساختمان تبدیل شده است. استفاده از قفل برقی موجب افزایش امنیت و حفاظت از محل زندگی و محل کار است. استفاده از این قفل باعث سهولت در باز و بسته کردن درب ورودی و درب پارکینگ، برای تردد اشخاص و ماشین ها است. در زمان های قدیم، قبل از پیشرفت تکنولوژی، از تجهیزاتی مانند زنجیر و قفل آهنی برای امنیت بخش ورودی ساختمان ها استفاده می‌شد.

با گذشت زمان و نوآوری در سیستم های کنترل تردد، نصب قفل برقی به بازار آمد که وظیفه امنیت و حفاظت ساختمان ها را بر عهده داشت. قفل برقی به یک بوبین (سیم پیچ) مجهز است که توسط ولتاژ برق ۱۲ تا ۲۴ ولت DC یا AC تغذیه می‌شود. با آیفون تصویری، ریموت جک درب پارکینگ و سلکتور سوئیچ ها، می‌توان برای باز و بسته کردن و کنترل درب ها از قفل برقی استفاده کرد.

قفل برقی در انواع گوناگون طراحی، ساخته و ارائه می‌شود. قفل برقی با توجه به نوع استفاده و با توجه به نیاز و سلیقه‌ی مشتری برای انواع درب ها در شهریار خریداری و نصب می‌شود. عملکرد قفل و ساختار آن، نوع کاربرد قفل را معین می‌کند. با توجه به نوع عملکرد و کاربرد قفل، می‌توان مشخص کرد که چه نوع قفلی برای درب ورودی حیاط خانه ها، درب اتوماتیک پارکینگ ها، درب ورودی آپارتمان ها، درب های شیشه ای اتوماتیک و انواع دیگر درب های مراکز امنیتی مناسب است.

 

انواع قفل برقی

  • قفل برقی زنجیری یا زبانه دار:

قفل برقی زنجیری یا زبانه دار

این نوع قفل جزو قدیمی ترین نوع قفل است که به یک زنجیر مجهز است. قفل های زنجیری از امنیت پایین تری برخوردارند و در صورت نصب و تنظیم غیر صحیح، با یک ضربه از محیط بیرون به راحتی باز می‌شود. این نوع قفل را می‌توان منسوخ شده اعلام کرد و اکثر مشتریان تمایلی نسبت به خرید آن ندارند.

  • قفل برقی کله گاوی یا لاک پشتی:

قفل برقی کله گاوی یا لاک پشتی

این نوع قفل بسیار پر فروش است و برای درب ورودی حیاط و درب اتوماتیک پارکینگ ساختمان کاربرد دارد. این قفل برای درب های فلزی بسیار ایمن است که در دو نوع شاسی دار و بدون شاسی در بازار به فروش می‌رسد. نصب این قفل ها پیچیده نیست و به خاطر نوع طراحی که دارد از امنیت بالایی برخوردار است. نوع بدون شاسی آن را می‌توان با استفاده از ریموت درب اتوماتیک، کلید فشاری و آیفون تصویری باز کرد.

  • قفل مقابل برقی:

قفل مقابل برقی

این نوع قفل از استقبال خوبی در خرید و نصب قفل برقی در شهریار برخوردار است. قفل مقابل برقی با نام های مغزی مقابل، قفل منشی، قفل مدیریتی و قفل ریموتی نیز شناخته می‌شود. این قفل بیشتر در درب آپارتمان های مسکونی و تجاری کاربرد دارد و روی درب های ضد سرقت، آهنی، چوبی و آلومینیومی قابل استفاده است. قفل مقابل برقی به دلیل اینکه در مقابل زبانه ی قفل مکانیکی قرار می‌گیرد، بیشتر با نام قفل مقابل برقی شهرت دارد.

  • قفل برقی کلونی:

قفل برقی کلونی

این قفل بدنه ای از جنس گالوانیزه دارد و دارای زبانه ای از جنس برنج است. قفل برقی کلونی در مقابل خوردگی و ضربه، از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است و در برابر فشار هرگز باز نمی‌شود. قفل کلونی برای جک پارکینگ (درب اتوماتیک لولایی) بسیار مورد استفاده است. بسیاری از نصابان درب های اتوماتیک پارکینگ، استفاده از این قفل را برای پارکینگ ها پیشنهاد می‌دهند.

مزایای نصب قفل برقی

مزایای نصب قفل برقی
خرید و نصب قفل برقی در شهریار
  1. نصب قفل برقی برای درب ورودی نفر رو در ساختمان ها، امنیت را برای افراد ساکن در ساختمان تامین می‌کند.
  2. قفل برقی درب حیاط خانه ها، توسط مدار فرمان جک اتوماتیک کنترل می‌شود که به صورت اتوماتیک بسته و قفل می‌شود.
  3. با خرید قفل برقی برای درب پارکینگ، از بیرون ساختمان درب با هیچ وسیله ای باز نمی‌شود و فقط با کلید اصلی قفل برقی می‌توان درب را باز کرد. زبانه ی قفل به گونه ای طراحی شده است که در دسترس نیست.
  4. یکی از مزیت های این قفل، امکان استفاده در دو حالت برقی و دستی است که در حالت دستی به راحتی قابل تنظیم است و در حالت برقی نیز به راحتی می‌توان توسط دربازکن الکترونیکی از داخل منزل آن را کنترل کرد.
  5. دیگر مزیت این قفل ها، تعمیر راحت و ساده‌ی آن است و بعد از تعمیر نیز می‌توان به راحتی از آن استفاده کرد. مغزی قفل برقی به آسانی قابل تعویض است و به راحتی می‌توان از آن مثل روز اول استفاده کرد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با صنعت برق پیله رود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *