خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار

خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار
خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار

نحوه خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار

نحوه خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار

پیش از آنکه بخواهید به ساده ترین روش اقدام به خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار نمایید، لازم است در مورد دوربین های مداربسته اطلاعات کافی داشته باشید. با کسب اطلاعات در مورد انواع دوربین های مداربسته و ویژگی آنها، می‌توانید با دقت بیشتری دوربین مورد نظر را خریداری کرده و نصب کنید. جهت خرید دوربین مداربسته کلیک کنید.

علت اهمیت کسب اطلاعات پیش از خرید دوربین مداربسته، در آن است که هر فروشنده ای ممکن است اطلاعات کافی در مورد دوربین انتخابی شما نداشته باشد که در اختیارتان قرار دهد. به همین دلیل لازم است خریدار خود پیش از اقدام به خرید، در زمان مناسب اطلاعات کافی را در مورد دوربین مورد نظر خود به دست آورد. 

یکی از مهمترین نکاتی که باید پیش از خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار بدانید، این است که باید دوربین را با چه برندی خریداری کنید. برندهای متنوعی از دوربین های مدار بسته وجود دارند، که هر یک محصول با کیفیت و با ویژگی های خاص تولید و به بازار عرضه می‌کنند. بدون تردید معتبر بودن برند دوربین مداربسته مهم است، اما برای انتخاب دوربین نباید تنها به این فاکتور اکتفا کرد. 

دوربین های مداربسته بسیاری در کشور وجود دارند که از قیمت بالایی برخوردار بوده و برند هستند؛ اما مناسب هر مشتری نیستند. در حالی که برندهایی دیگر با قیمت ارزان تر وجود دارند، که دارای کیفیت خوب بوده و انتخاب مناسب تری برای خریدار خواهند بود. از این رو صرفا توجه به برند در زمان خرید دوربین نباید مد نظر قرار گیرد. در ادامه به برخی از این برندها اشاره خواهیم کرد. 

انواع برندهای دوربین مداربسته با کیفیت 

انواع برندهای دوربین مداربسته با کیفیت 

در میان انواع برندهای دوربین مداربسته که می‌توان از نمایندگی های معتبر خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار خریداری کرد، باید به موارد زیر اشاره کنیم. هر یک از این دوربین ها ویژگی های خاصی دارند و به دلیل همین ویژگی ها به محبوبیت رسیده اند. 

دوربین مداربسته برند هایک ویژن 

برند هایک ویژن بزرگترین تولیدکننده سیستم های حفاظتی در دنیا است، که در زمینه تولید دوربین مداربسته و تجهیزات آن فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۲۰۰۱ فعالیت خود را آغاز نمود و انواع دوربین های حرارتی، دوربین های هوشمند با تکنولوژی هوش مصنوعی و … را تولید و به بازار عرضه نمود. محصولات تولیدی این شرکت به دلیل کیفیت بالا، امروزه بیشتر در پروژه های بزرگ استفاده می‌شوند. 

دوربین های مداربسته تیاندی

از دیگر برندهای معروف دوربین که می‌توان از نمایندگی معتبر خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار، تهیه کرد باید به دوربین های مداربسته تیاندی اشاره کنیم. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۹۹۴ در زمینه ارائه خدمات هوشمند در صنعت نظارت تصویری آغاز کرد. برند تیاندی از میان شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته موفق شد رتبه سوم را به دست آورد. 

به صراحت می‌توانیم بیان کنیم که دوربین های مداربسته تیاندی از نمونه دوربین های مطرح جهان به شمار می‌روند، که ویژگی های خاصی دارند. این دوربین ها بر پایه ثبت تصاویر رنگی حتی در محیط های بدون نور و شب تولید می‌شوند. همچنین کیفیت تصاویر ضبط شده این نوع دوربین ها بسیار بالا بوده و منجر شده است تا خریداران بسیاری تمایل به تهیه این برند دوربین داشته باشند. 

دوربین های مداربسته هایلوک 

در نهایت باید به دوربین های هایلوک به عنوان یکی دیگر از برندهای معتبر دوربین مداربسته اشاره کنیم، که در نمایندگی های معتبر خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار به خریداران عرضه می‌شود. دوربین های هایلوک جدید بوده و این شرکت از سال ۲۰۱۸ فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات حفاظتی نظارتی آغاز کرده است. 

برند هایلوک از نظر قیمت تفاوتی با برند هایک ویژن ندارند. اما از نظر کیفیتی می‌توانیم بیان کنیم که این نوع دوربین ها از کیفیت بالاتری برخوردارند. محصولاتی که برند هایلوک تولید و به بازار عرضه می‌کند، از آخرین استاندارد کیفیت و ایمنی جهان برخوردارند و برای پروژه های کوچک و متوسط مناسب هستند. 

عوامل تاثیرگذار در قیمت خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار

عوامل تاثیرگذار در قیمت خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار

شاید مهمترین فاکتوری که بعد از انتخاب برند دوربین مداربسته باید به آن توجه کرد، قیمت دوربین های مداربسته است. قیمت خرید و نصب دوربین های مداربسته بسته به برخی عوامل خاص تعیین می‌شود. این عوامل را باید چنین بیان کنیم:

 • نوع برند دوربین مداربسته خریداری شده
 • تعداد دوربین ها و مکان های نصب دوربین
 • قابلیت های موجود در دوربین ها و دستگاه

از این رو پیش از خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار، لازم است این عوامل را در نظر بگیرید. بدون تردید اگر تعداد دوربین هایی که باید در محل مورد نظر نصب شوند، زیاد باشند،  باید هزینه بیشتری برای نصب دوربین در نظر گرفته شود. همچنین میزان مساحتی که باید دوربین در آن نصب شود نیز، عامل مهم دیگر در تعیین قیمت نصب دوربین است. 

هر چه مساحت نصب دوربین بیشتر باشد، نصاب باید از کابل، لوله، داکت و تجهیزات بیشتری استفاده کند. این تجهیزات هر چه بیشتر شوند، هزینه نصب دوربین نیز بیشتر خواهد شد. به همین دلیل بهتر است تمامی این موارد را پیش از خرید و نصب دوربین مداربسته مد نظر قرار دهید. البته لازم به ذکر است که برای نصب دوربین مداربسته حتما به یک نصاب متخصص و با تجربه مراجعه کنید. در غیر این صورت ممکن است عدم نصب صحیح دوربین مشکلات بسیار زیادی را به وجود آورد.  

اقدامات مهم پیش از نصب دوربین مداربسته 

اقدامات مهم پیش از نصب دوربین مداربسته 

پس از خرید دوربین مداربسته، شرکت مورد نظر نصاب مطمئن و باتجربه ای را برای نصب دوربین خواهد فرستاد. اما بهتر است شما بدانید پیش از نصب دوربین باید چه اقداماتی در نظر گرفته شود، تا از بروز مشکل در آینده جلوگیری نمایید. مهمترین اقداماتی که باید پیش از خريد و نصب دوربين مداربسته در شهريار در نظر گرفته شوند، عبارتند از:

 1. بررسی محل نصب دوربین ها پیش از نصب و بررسی مجددا محل برای مرور دوباره تجهیزات مورد نیاز جهت نصب دوربین
 2. مشخص کردن محل هایی که باید سوراخ شده یا حفر گردند، برای عبور کابل ها و طرح بندی کلی آن ها
 3. چک کردن دقیق امکان عبور کابل ها از هر مسیر و مخصوصا محل هایی که نیاز به سوراخ کردن دارند
 4. انتخاب کابل مورد نیاز برای دوربین و بریدن آن بسته به مسیری که باید طی کند
 5. قرار دادن کابل ها مرحله به مرحله در داکت و لوله برای محافظت بیشتر در برابر شرایط آب و هوایی
 6. اندازه کردن کابل ها و بریدن اضافه آنها برای سهولت در کابل کشی
 7. نصب دوربین ها در محل مورد نظر و متصل کردن فیش های به دوربین ها
 8. بررسی و تنظیم کردن دوربین ها در صورت عدم اتصال تصاویر
 9. انجام تنظیمات مرتبط با دستگاه همچون تنظیمات نور و زمانبندی ضبط

با انجام تمامی این مراحل می‌توان بدون نگرانی و با اطمینان از دوربین مداربسته در محل مورد نظر استفاده کرد.  جهت کسب اطلاعات بیشتر با صنعت برق پیله رود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *