خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر

خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر
خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر

امنیت را با خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر تجربه کنید!

امنیت را با خرید و نصب قفل برقی در اسلامشهر تجربه کنید!

خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر با خدمات پس از فروش در فروشگاه صنعت برق پیله رود امکان پذیر است. اگر به دنبال بالا بردن امنیت درب ساختمان ها، برج های مسکونی و اداری شهر اسلامشهر و محدوده ی اطراف هستید، می‌توانید از قفل های برقی استفاده کنید.

قفل های برقی نسل جدید و مدرن از قفل ها هستند که می‌توانند امنیت را به درب های ورودی ساختمان هدیه کنند. اگر نگران باز شدن بدون اجاره درب ساختمان خود هستید، بهتر است از تکنولوژی های جدید برای درب ساختمان خود استفاده نمایید. قفل های برقی در انواع مختلف می‌توانند به نگرانی های شما در مورد باز شدن درب توسط دزدان پایان دهند. خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر باعث می‌شود حتی دزد و افراد غریبه با ضربه وارد کردن یا قرار دادن کارت باریک بین در هم نتوانند آن را باز کنند.جهت خرید قفل برقی کلیک کنید.

بسیاری از کلاهبرداری ها و دزدی هایی که در استان تهران رخ می‌دهند، به دلیل ناامن بودن قفل درب ها بوده است. پس اگر شما هم می‌خواهید شب ها بدون استرس دزدیده شدن وسایل خود استراحت کنید، بهتر است اقدام به خرید و نصب قفل برقی نمایید.

انواع قفل برقی

انواع قفل برقی

چقدر با قفل های برقی آشنا هستید؟ آیا مدل های مختلف آن را می‌شناسید؟ قفل های برقی در مدل های مختلف تولید شده اند تا بتوانند برای ساختمان ها و مراکز مختلف کارایی داشته باشند. داشتن اطلاعات راجع به ویژگی های هر کدام از مدل های قفل برقی به شما کمک می‌کند مناسب ترین مدل را با توجه به نیاز خود خریداری نمایید. پس دانستن آن پیش از خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم از واجبات است.

قفل های برقی در مدل های زیر تولید و عرضه می‌شوند:

 • قفل برقی سیزا (کله گاوی)

شاید همه ی شما این مدل از قفل های برقی را دیده باشید. قفل برقی سیزا از گالوانیزه و روکشی به همین جنس تشکیل شده است. این مدل از قفل های برقی به عنوان پرفروش ترین و مقاوم ترین نمونه ها شناخته شده اند. استحکام بالا، کارایی آسان و همچنین کیفیت مناسب قفل برقی کله گاوی باعث شده تا در محیط ها خانگی، اداری و حتی تجاری مورد استفاده قرار گیرد. زیبایی این مدل از قفل های برقی و امکان کارکرد مطلوب آن در کنار جک بازویی نمونه ای از مزیت های خرید این مدل قفل برقی محسوب می شود. پیشنهاد می‌شود اگر به دنبال قفل برقی حرفه ای با قیمت مناسب هستید، خرید و نصب قفل برقی در اسلامشهر را از مدل سیزا انتخاب کنید.

 • قفل برقی کلونی

هنگام خرید و نصب قفل برقی  اسلامشهر، نوع دیگری از این محصولات با نام کلونی را مشاهده خواهید کرد. این مدل از قفل های برقی ویژگی ها، مزیت ها و همچنین معایبی را دارد. قفل برقی کلونی را از گالوانیزه و فلز برنج تولید می‌کنند. همین امر هم به بالاتر بردن میزان مقاومت قفل برقی کلونی در برابر انواع ضربه های مختلف کمک می‌کند. این مقاومت آنقدر بالا می‌رود که برخی اوقات حتی پس از بسته شدن درب، امکان باز شدن آن وجود نخواهد داشت!!! یکی از ویژگی های خاص قفل برقی کلونی، شکل زبانه ی آن است. زبانه این قفل برقی برخلاف مدل های دیگر، به شکل چرخشی می‌باشد. همین خاص بودن مدل زبانه این قفل باعث شده بتوان درب های مختلف را از دو سوی عمودی و افقی محکم نمود.

از معایب این مدل شاید بتوان به حساسیت آن در استاندارد بودن نوع و حالت درب اشاره کرد. یعنی قفل برقی کلونی را اغلب نمی‌توان برای درب های قدیمی و غیر استاندارد استفاده کرد. چون حتما باید به صورت دقیق و طبق اندازه گیری روی درب نصب شوند. پس قدیمی یا فرسوده بودن درب می‌تواند مانع از نصب صحیح قفل کلونی شود.

 • قفل زنجیری

قفل برقی زنجیری نمونه دیگری از قفل های مورد استفاده در ساختمان است. این مدل قفل برقی از زبانه زنجیری تشکیل می‌شود. جنس این زبانه ها از فلزات مقاوم مثل فولاد یا پلاتین است. بدنه ی سربی و همچنین استحکام بالا از مزایای خرید این مدل قفل برقی محسوب می‌شوند. اگر هنگام خرید و نصب قفل برقی  اسلامشهر مدل زنجیری را انتخاب نمایید، از روکش دو پوشه و همچنین بدنه قدرتمند این قفل بهره مند می‌شوید.

 • قفل مغناطیسی برقی

اگر زمان خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر به دنبال مدل های مدرن هستید، قفل مغناطیسی به شما پیشنهاد می‌شود. این قفل برقی دارای سنسورهای هوشمند حرکتی هستند. همچنین به دلیل در برداشتن باطری های پشتیبان کننده می‌توانند برای انواع درب های چوبی و شیشه ای مورد استفاده قرار گیرند.

از این رو، استفاده از قفل مغناطیسی برقی در فضاهای اداری و تجاری افزایش چشمگیری داشته است. چون هم ظاهر جذاب و مدرن دارد و هم کارایی قابل قبولی در فضاهای مختلف از خود نشان می‌دهد.

 • قفل چفتی برقی

اگر به دنبال قفل برقی ارزان هستید، مدل چفتی به شما پیشنهاد می‌شود. البته شایان ذکر است این مدل با توجه به میزان قیمت خود کارایی دارد. یعنی نباید توقع عملکرد حرفه ای از این مدل قفل برقی داشته باشید.

کدام قفل برقی را بخرم؟

کدام قفل برقی را بخرم؟

یکی از مهم ترین سوالات پیش از خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر، انتخاب نوع قفل است. در واقع برای آن که بهترین مدل قفل برقی را برای درب های ساختمان انتخاب کنید، باید حتما چندین مورد را مد نظر قرار دهید. این نکات به شما کمک می‌کنند مناسب ترین قفل برقی را با توجه به شرایط درب مورد نظر خود انتخاب نمایید. در ادامه به معرفی مهم ترین نکات هنگام خرید قفل برقی می‌پردازیم.

 • نوع درب ها

درب مورد نظر شما چه نوعی است؟ چوبی است یا فلزی؟ تک درب است یا دو درب؟ مهم ترین نکته هنگام خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر، توجه به نوع درب است. یعنی شما باید به طور دقیق ویژگی های درب منزل خود را بررسی نمایید تا بتوانید مناسب ترین قفل برقی را برای آن بخرید. در صورت عدم توجه به نوع درب، قطعا هنگام نصب و استفاده از قفل برقی با مشکلات جدی مواجه خواهید شد. توصیه می‌شود اگر به دنبال قفل برقی حرفه ای و بادوام برای درب منزل یا محیط کار خود هستید، حتما از مشاوره کارشناسان فروشگاه صنعت برق پیله رود کمک بگیرید. چون این کارشناسان می‌توانند درب مورد نظر شما را به صورت اصولی بررسی نمایند و مناسب ترین مدل قفل برقی را به شما پیشنهاد دهند.

از این رو می‌توانید با فروشگاه صنعت برق پیله رود تماس بگیرید و راجع به انواع قفل های برقی، قیمت و ویژگی های آنها از کارشناسان ما کمک بگیرید.

 • وجود جک های بازویی

قفل های برقی طراحی شده اند تا بتوانند به باز شدن راحت تر درب ها کمک کنند. این قفل ها می‌توانند به جک های بازویی متصل شوند. برخی از قفل های برقی امکان کارکرد مطلوب در کنار جک های بازویی را ندارند. پس آشنایی با ویژگی های انواع قفل برقی می‌تواند وضعیت عملکرد آن با جک بازویی را مشخص کند.

 • وزن درب

قفل های برقی باید بتوانند توان کافی برای باز کردن درب های مختلف را داشته باشند. بنابراین پیش از خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر، باید حتما میزان وزن درب را تعیین نمایید. درب هایی که خیلی سنگین هستند، باید حتما قفل برقی قدرتمند داشته باشند. چون در غیر این صورت به سختی باز خواهند شد.

خرید و نصب قفل برقی با قیمت ارزان

خرید و نصب قفل برقی با قیمت ارزان

می‌خواهید خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر را با کمترین هزینه انجام دهید؟ توانایی پرداخت هزینه زیاد برای تهیه قفل های برقی را ندارید؟

فروشگاه صنعت برق پیله رود می‌تواند مدل های متنوع قفل برقی را با هزینه بسیار کم در اختیار مشتریان قرار دهد. یعنی تفاوتی ندارد که درب منزل یا محیط کار شما از چه مدل است. چون در هر صورت مناسب ترین مدل قفل برقی را با قیمت ارزان می‌تواند در اختیار شما قرار دهد.

در ادامه به دیگر مزیت های خرید و نصب قفل برقی از فروشگاه پیله رود اشاره خواهیم کرد.

 • فروش مستقیم از نمایندگی

اگر در خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر به دنبال تهیه این محصولات از تولید کننده هستید، خرید از فروشگاه صنعت برق پیله رود را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این فروشگاه تمام مدل های قفل برقی، آیفون تصویری و حتی سیم و کابل را به صورت مستقیم عرضه می‌کند.

 • حذف واسطه برای خرید

وجود واسطه های متعدد برای عرضه قفل های برقی باعث می‌شود قیمت این محصولات افزایش یابد. همچنین کیفیت قفل های برقی هم ممکن است قابل اعتماد نباشد. چون افزایش واسطه می‌تواند با سودجویی و کلاهبرداری همراه باشد.

به همین منظور فروشگاه صنعت برق پیله رود می‌تواند بهترین مرکز برای خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر باشد. چون مدل های مختلف قفل برقی را بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

 • تجربه زیاد فروشنده و نصاب

فروشگاه صنعت برق پیله رود، تجربه زیادی در زمینه محصولات و تجهیزات قفل، سیم، کابل، جک بازویی و آیفون صوتی و تصویری دارد. بنابراین می‌تواند بهترین راهنمای شما برای تهیه این مدل از محصولات محسوب شود.

اعتبار فروشگاه صنعت برق پیله رود

اعتبار فروشگاه صنعت برق پیله رود

معتبر بودن فروشگاه می‌تواند خیال شما را از بابت کارکرد اصولی قفل برقی راحت کند. یعنی شما به راحتی می‌توانید مدل های مختلف قفل برقی را برای درب های مختلف تهیه نمایید. سایت اینترنتی این فروشگاه امکان درخواست خرید و نصب قفل برقی اسلامشهر را فراهم نموده است. یعنی علاوه بر خرید حضوری از این فروشگاه، می‌توانید قفل برقی را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *