خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم

خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم
خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم

توصیه هایی برای خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم

توصیه هایی برای خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم

خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم به چه کسانی توصیه می‌شود؟ این قفل ها چه ویژگی هایی دارند؟ مزیت قفل برقی چیست؟

خرید قفل برقی در رباط کریم به تمام کسانی که می‌خواهند امنیت درب ورودی ساختمان خود را افزایش دهند، توصیه می‌شود. در واقع این قفل ها به دلیل ساختار خود می‌توانند تا حد زیادی بر امنیت ساختمان تاثیر بگذارند. قفل برقی مقاومت زیادی در برابر نیروهای خارجی دارد. همچنین می‌تواند از باز شدن ناگهانی درب ساختمان جلوگیری کند. بنابراین اجازه ورود افراد غریبه به داخل ساختمان را نمی‌دهد. پس اگر نگران امنیت جان و اموال خود هستید، بهتر است حتما اقدام به خرید قفل برقی نمایید.جهت خرید قفل برقی کلیک کنید.

انواع قفل برقی و ویژگی های آن

انواع قفل برقی و ویژگی های آن

چقدر با قفل های برقی آشنا هستید؟ آیا انواع مدل های آن را می‌شناسید؟ قفل های برقی در مدل های متنوعی تولید شده اند. تنوع در طراحی قفل های برقی باعث شده همه مردم بتوانند مناسب ترین نوع قفل برقی را برای ساختمان مسکونی یا برج تجاری خود تهیه کنند.

هنگام خرید و نصب قفل برقی متوجه وجود تنوع بالا از مدل های مختلف آن خواهید شد.

انواع قفل های برقی عبارتند از:

  • قفل برقی لاک پشتی

این مدل از قفل های برقی، جزو مدرن ترین و کارآمدترین مدل ها محسوب می‌شوند. همراه با شاسی و یا بدون آن عرضه می‌شوند. ترکیب قفل برقی کله گاوی و جک بازویی بهترین سیستم برای بازگشایی درب محسوب می‌شود. چون هم امنیت کافی را فراهم می‌کنند و هم به بهترین شکل ممکن برای باز و بسته شدن درب قابل تنظیم در ۳ نقطه هستند. دو شرکت ایتالیایی و ایرانی در زمینه تولید قفل برقی کله گاوی فعالیت دارند. شرکت یوتاب و سیزا ایتالیا مدل های متنوعی از قفل برقی لاک پشتی را تولید می‌کنند.

در صورتی که می‌خواهید صاحب بهترین قفل برقی شوید، هنگام خرید و نصب قفل برقی به سراغ مدل های لاک پشتی بروید.

  • قفل برقی زنجیردار

قفل برقی زنجیردار از زنجیر و فنر داخلی تشکیل شده است. ممکن است با ضربه شدید، این فنر از ضامن جدا شود و درب باز شود. از این رو اگر می‌خواهید در هیچ شرایطی قفل برقی درب ساختمان باز نشود، بهتر است از مدل های زنجیر دار استفاده نکنید.

  • قفل برقی زنجیری

قفل برقی های زنجیری اگرچه قیمت مناسب تری در مقایسه با مدل های دیگر دارند اما، امنیت آن ها پایین تر است. چون ممکن است افراد غریبه بتوانند زبانه آن را تکان دهند و به راحتی درب را باز کنند.

پس اگر می‌خواهید با خرید و نصب قفل برقی امنیت را به ساختمان خود اضافه کنید، به هیچ وجه قفل های زنجیری را انتخاب نکنید.

مزایای خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم

مزایای خرید قفل برقی در رباط کریم

خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم چه مزیت هایی دارد؟ قفل های برقی چه قابلیت هایی برای افراد فراهم می‌کنند؟مهم ترین مزیت های خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم عبارتند از:

  • امکان اتصال به جک بازویی

خوشبختانه می‌توان قفل برقی را به جک بازویی درب های پارکینگ متصل کرد. از این رو باز شدن درب به صورت کاملا آرام انجام خواهد گرفت. بدین ترتیب عبور و مرور هم از در ب های دارای قفل برقی آسان تر می‌شود.

  • هماهنگی با آيفون تصویری

نمی‌توانید برای باز کردن درب های دارای قفل برقی از پله های ساختمان پایین بیایید؟ اصلا نگران نباشید! چون قفل های برقی امکان اتصال به  آیفون تصویری را دارند.

  • بالا رفتن امنیت

امنیت درب های دارای قفل برقی نسبت به قفل های ساده خیلی بیشتر است. همین یک مزیت خیلی مهم محسوب می‌شود.

  • فقط با کلید خودش باز می‌شود

درب هایی که قفل معمولی دارند، ممکن است با ضربه، آسیب به زبانه قفل یا شکستن آن باز شوند. اما با خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم درب منازل فقط با داشتن کلید مخصوص قفل باز خواهند شد. پس این مورد هم یک مزیت خیلی خاص است. این مزیت به دلیل پنهان بودن زبانه قفل های برقی است. یعنی هیچکس نمی‌تواند به زبانه قفل برقی دسترسی داشته باشد. به همین دلیل هم در افزایش امنیت نقش کلیدی  دارد.

  • نصب و تعمیر ساده

خوشبختانه تعمیر قفل برقی بسیار ساده است. همچنین امکان استفاده مجدد از قفل برقی پس از تعمیر آن وجود دارد.

خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم با ارزان ترین قیمت

خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم با ارزان ترین قیمت

هنگام خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم، حتما به هزینه آن هم باید توجه کرد. قیمت نهایی قفل های برقی با توجه به مدل، برند تولید کننده، فروشگاه ارائه دهنده و همچنین میزان کیفیت آن وابسته است. هر چه کیفیت این محصولات بالاتر باشد، قیمت آن ها هم بیشتر می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت قفل برقی می‌توانید با شماره تلفن های فروشگاه پیله رود در ارتباط باشید.

کاربرد قفل برقی

کاربرد قفل برقی

 نصب قفل برقی چه کاربردی دارد؟ برای چه محیط هایی می‌توان از آن استفاده کرد؟ قفل برقی را می‌توان بر روی انواع درب ها نصب کرد. در حقیقت قفل برقی نه تنها فقط برای درب پارکینگ، بلکه برای درب تکی ساختمان، درب های شیشه ای و حتی درب های مراکز امنیتی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته هر کدام از این درب ها باید با یک مدل خاص از قفل های برقی مجهز شوند.

برای انتخاب بهترین مدل قفل برقی می‌توانید انواع این قفل ها را در بخش قبلی بررسی کنید.

بهترین فروشگاه خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم

بهترین فروشگاه خرید و نصب قفل برقی در رباط کریم

خرید قفل برقی را حتما از فروشگاه های مطمئن انجام دهید. قفل های برقی در مدل های مختلف را می‌توانید در فروشگاه پیله رود پیدا کنید. این فروشگاه تمام قفل های برقی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می‌کند. همچنین خدمات نصب را هم با کمترین هزینه انجام می‌دهد.

جهت مشاهده قفل های برقی و ویژگی آن ها می‌توانید وارد بخش فروشگاه سایت شوید و یا برای ارتباط با صنعت برق پیله رود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *