نمایندگی خرید و نصب آیفون تصویری در شهریار

نمایندگی خرید و نصب آیفون تصویری در شهریار
خرید آیفون تصویری در شهریار

خريد آيفون تصويری در شهريار با کیفیت بالا

خريد آيفون تصويری در شهريار با کیفیت بالا

خرید آیفون تصویری در شهریار را در این مقاله مورد بررسی قرار داده ایم. از میان انواع تجهیزات مهمی که باید برای هر خانه ای تهیه کرد، باید به آیفون اشاره کنیم؛ که امروزه بیشتر مردم جامعه ترجیح می‌دهند اقدام به خرید آیفون تصویری در شهریار نمایند. دربازکن های تصویری یا آیفون های تصویری، به دلیل قابلیت های ویژه ای که دارند موفق شدند جایگزین آیفون های صوتی قدیمی شوند. 

در زمان های گذشته خانه هایی که دارای آیفون تصویری بودند، لاکچری بوده و از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار بودند. همچنین این محصولات قیمت بالایی داشتند و از تنوع بسیار کمی نیز برخوردار بودند، که تمامی این موارد منجر شده بود تا به یک کالای خاص تبدیل شوند. اما امروزه با پیشرفت عالی تکنولوژی می‌توان در هر خانه ای نمونه های متنوعی از این دربازکن ها را مشاهده کرد. 

در حال حاضر خرید آیفون تصویری در شهریار و نصب آن در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری متداول شده است. این محصول به دلیل قابلیت نمایش تصویر از بیرون ساختمان، مورد توجه مردم جامعه قرار گرفته است. همچنین مالکان ساختمان بهتر می‌توانند با مراجعه کننده ارتباط صوتی برقرار کرده و در عین حال تصویر او را نیز مشاهده کنند. 

پس از ورود شرکت های بزرگ ایرانی در تولید آیفون های تصویری، خریداران با تنوع بیشتری از این محصول مواجه هستند. آنها میتوانند انواع آیفون تصویری را با امکانات عالی و کیفیت بالا به راحتی از نمایندگی معتبر شهریار خریداری کرده و در ساختمان مورد نظر خود به کار گیرند. 

ویژگی های یک آیفون تصویری با کیفیت 

ویژگی های یک آیفون تصویری با کیفیت

زمانی که یک محصولی توسط شرکت های متنوعی تولید و به بازار عرضه می‌شود، آنچه منجر به افزایش کیفیت این محصولات می‌گردد ویژگی هایی است که در آنها وجود دارد. در اصل نکته ای که باید در زمان خرید انواع دربازکن های تصویری به آن توجه کنیم، ویژگی های موجود در این آیفون ها است. 

از مهمترین ویژگی هایی که باید در زمان خرید آیفون تصویری در شهریار به آنها توجه داشته باشیم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

توجه به اندازه صفحه نمایش آیفون 

توجه به اندازه صفحه نمایش آیفون 

یکی از ویژگی هایی که باید در زمان خرید آیفون تصویری در شهریار به آن توجه داشته باشید، اندازه صفحه نمایش رنگی آیفون تصویری است. هر چه اندازه تصویر آیفون بزرگتر باشد، می‌توان تصاویر بیشتری را بیرون از خانه مشاهده کرد. همچنین آنچه در قیمت آیفون های تصویری تاثیرگذار است، کیفیت و اندازه صفحه نمایش دربازکن است. 

امروزه بیشتر شرکت های تولید کننده از پنل های ال ای دی برای صفحه نمایش آیفون تصویری استفاده می‌کنند. اندازه این صفحه های نمایش در تنوع ۲٫۴، ۳٫۵، ۴، ۴٫۳، ۵، ۷ و ۱۰ اینچی بوده و از میان این آِفون ها بیشتر اندازه ۴٫۳ و ۷ اینچی محبوبیت دارند. می‌توان این آیفون ها را در تنوع بالایی تهیه کرده و در محل مورد نظر نصب کرد. 

لمسی یا کلید دار بودن آیفون تصویری 

لمسی یا کلید دار بودن آیفون تصویری 

ویژگی دیگری که باید در زمان خرید آیفون تصویری در شهریار به آن توجه کرد، لمسی یا کلید دار بودن آیفون است. اصولا آیفون های تصویری کلیددار اقتصادی تر بوده و می‌توان به راحتی کلید مناسب را برای باز کردن درب یا مشاهده تصویر بیرون از ساختمان انتخاب کرد. اما مدل های دیگری نیز از آیفون های تصویری وجود دارند که لمسی هستند.

مدل های لمسی در رده بالایی از نظر قیمت قرار دارند و از جذابیت بیشتری نیز برخوردارند. کلیدهای این مدل آیفون ها از روی مانیتور حذف شده و بر روی صفحه نمایش قرار گرفته اند. این مسئله منجر شده است تا این نوع آیفون های تصویری از جذابیت ظاهری بیشتری برخوردار بوده و قیمت بالاتری نیز داشته باشند. 

آیفون های تصویری گوشی دار و بدون گوشی 

آیفون های تصویری گوشی دار و بدون گوشی 

گوشی دار بودن یا بدون گوشی بودن آیفون های تصویری، ویژگی دیگری است که باید در زمان خرید آیفون تصویری در شهریار به آن توجه کرد. زیرا این مسئله هم در زیبایی و هم در قیمت آیفون تصویری تاثیرگذار است. در ابتدا آیفون ها به گونه ای طراحی می‌شدند که دارای گوشی یا دهنی باشند. اما امروزه نمونه های جدید آیفون های تصویری وارد بازار شدند که گوشی ندارند و از زیبایی فوق العاده ای برخوردارند. 

در اصل مدل های بدون گوشی آیفون های تصویری را بیشتر می‌توان در مدل های خارجی آن مشاهده کرد. اما خریداران ایرانی هنوز با این مسئله کنار نیامده‌اند و ترجیح می‌دهند آیفون های دارای گوشی را خریداری کنند. آیفون های بدون گوشی تنها با فشردن یک دکمه میان طرفین ارتباط برقرار می‌کند و از سادگی و سهولت استفاده بیشتری نیز برخوردار است. 

قابلیت ذخیره فیلم و عکس آیفون تصویری

قابلیت ذخیره فیلم و عکس آیفون تصویری

یکی دیگر از ویژگی های خاصی که باید در زمان خرید آیفون تصویری در شهریار به آن توجه داشت، قابلیت ذخیره فیلم و عکس آیفون تصویری است. این قابلیت را می‌توان در نمونه های مختلفی از آِفون های تصویری تولیدی داخل مشاهده کرد.

لازم به ذکر است که آیفون های اقتصادی و ارزان قیمت از این قابلیت برخوردار نیستند و از کارت حافظه پشتیبانی نمی‌کنند؛ اما آیفون هایی که از قیمت بالاتری برخوردارند، از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند. 

آیفون های تصویری که قابلیت ذخیره فیلم و عکس را دارند، مناسب برای زمانی‌اند که کسی در منزل وجود ندارد. از مراجعه کننده پس از فشردن زنگ، چند ثانیه فیلم یا عکس گرفته شده و ضبط می‌شود. تصاویر و فیلم در کارت حافظه ذخیره شده و صاحب خانه پس از مراجعه به منزل می‌توانید مشاهده کند که چه کسی در نبود ایشان به خانه مراجعه کرده است. 

قابلیت نمایش دوربین مداربسته 

قابلیت نمایش دوربین مداربسته 

از دیگر قابلیت ها و ویژگی های خاص دربازکن های تصویری که منجر شده است تا امروزه افراد زیادی تمایل به خرید آیفون تصویری در شهریار داشته باشند، قابلیت نمایش دوربین مداربسته است. می‌توان دوربین مداربسته را به آیفون تصویری متصل کرد تا در کنار مشاهده تصویر بیرون ساختمان، تصاویری از داخل لابی، انباری و پارکینگ را نیز بتوان مشاهده کرد. 

البته باید بیان کنیم برخی دیگر از نمونه دستگاه های آیفون تصویری، پا را از این نیز فراتر گذاشته و کارایی های دیگری نیز دارند. آنها می‌توانند از ۴ تا ۶ دوربین مداربسته به صورت همزمان پشتیبانی کنند و با تشخیص حرکت، از محیط بیرون فیلمبرداری کنند. این قابلیت ها در نمونه های خاصی از آِفون های تصویری وجود دارد که از قیمت بسیار بالایی برخوردارند. 

خرید آیفون تصویری از نمایندگی های معتبر شهریار

خرید آیفون تصویری از نمایندگی های معتبر شهریار

افرادی که در منطقه شهریار زندگی می‌کنند و تمایل دارند از آیفون تصویری برای محل کار یا محل سکونت خود استفاده کنند، می‌توانند به راحتی و با مراجعه به نمایندگی های معتبر اقدام به خرید این محصول پرکاربرد و عالی نمایند.

نصب آیفون های تصویری در هر خانه ای می‌تواند تاثیر بسیاری در امنیت بیشتر خانه ایفا کند. به همین دلیل بیشتر مردم جامعه امروزه به سراغ خرید این نوع آیفون ها می‌روند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با پیله رود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *