نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم

نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم
نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم

ایجاد امنیت و آرامش با نصب دزدگیر هوشمند

ایجاد امنیت و آرامش با نصب دزدگیر هوشمند

نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم برای تامین امنیت اماکن اداری و تجاری اهمیت فراوانی دارد. از آنجایی که حفظ امنیت در خانه و محل کار رابطه ی مستقیمی با آرامش در زندگی و محیط کار دارد؛ افراد همواره به دنبال تامین امنیت و آرامش هستند. یکی از ابزار های تامین امنیت ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری دزدگیر های هوشمند هستند. این دزدگیر ها انواع گوناگونی دارند که هر یک دارای ویژگی ها و کاربرد های گوناگون خود می‌باشند که در ادامه به آنها می‌پردازیم. اگر شما نیز دغدغه ی امنیت خانه و محل کارتان را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا با نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم آشنا شوید.

دزدگیر اماکن هوشمند و انواع آن

دزدگیر اماکن هوشمند و انواع آن

دزدگیر های اماکن هوشمند یک وسیله ی امنیتی هستند که ورود و خروج غیر قانونی افراد غریبه را به شما اطلاع می‌دهند. همچنین این وسیله بروز هرگونه اتفاقات غیر عادی مانند دزدی و آتش سوزی را به شما هشدار می‌دهد. به بیان دیگر وظیفه ی این دزدگیر ها محافظت از جان و مال شما می‌باشد و با نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم آرامش خاطر خواهید داشت. از مزایای نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم میتوان به مواردی همچون: جلوگیری از بروز و یا شروع هرگونه سرقت، امکان بهره مندی از بیمه ی سرقت و آتش سوزی، اداره ی محل از راه دور، جلوگیری از خطر آتش سوزی، امکان کنترل وسایل برقی موجود در محل و… اشاره کرد.    

دزدگیر اماکن هوشمند دارای انواع و اقسام گوناگونی هستند که در این قسمت به آنها می‌پردازیم. این دزدگیر ها بر اساس تکنولوژی و نحوه ی کارکرد به ۳ نوع کلی به شرح زیر تقسیم می‌شوند:

 • دزدگیر های ساده:

دزدگیر های ساده یکی از ساده ترین و قدیمی ترین نوع دزدگیر ها می‌باشد. سیستم این نوع دزدگیر ها با استفاده از آژیر های صوتی و نوری می‌باشد و قابلیت برقراری تماس را ندارند. در صورتی که دزدگیر های ساده را نصب کنید؛ در مواقع خطر با صدای آژیر و نور شما را متوجه خطر می‌نمایند. دزدگیر های ساده برای اماکنی مناسب است که دور و اطراف آن شلوغ باشد و با صدای آژیر اطرافیان متوجه خطر شوند. همچنین این نوع دزدگیر ها برای اماکن خلوت مناسب نمی‌باشد.  

 • دزدگیر های تلفن کننده:

دزدگیر های تلفن کننده از نظر ساختار همانند نوع ساده هستند؛ با این تفاوت که این دزدگیر ها قابلیت برقراری تماس هنگام بروز خطر را دارند. شما می‌توانید شماره تلفن های پیش فرض را برای دزدگیر ها تعیین نمایید و در صورت بروز هرگونه اتفاق تماس حاصل شده و پیام از پیش تعیین شده پخش می‌شود. همچنین لازم به ذکر است دزدگیر های تلفن کننده در ۳ نوع: تلفن کننده ی خط ثابت، تلفن کننده ی سیم کارتی و تلفن کننده ی سیم کارتی و خط ثابت تولید می‌شوند.

 •  دزدگیر های هوشمند اماکن:

و اما دزدگیر های اماکن هوشمند با سایر مدل ها متفاوت هستند و امنیت بسیار بالاتری را به ارمغان خواهند آورد. این دزدگیر ها قابلیت اتصال با تلفن های هوشمند را دارند و از راه دور نیز کنترل می‌شوند. علاوه بر این دزدگیر اماکن هوشمند قابلیت اتصال به اینترنت را دارند و با تماس و آژیر شما را از بروز خطر مطلع می‌نمایند. شایان ذکر است قیمت این مدل از دزدگیر ها از سایر مدل ها بالاتر است اما از لحاظ ویژگی ها و امنیتی که دارند کاملا مقرون به صرفه می‌باشند. پیشنهاد ما نیز به شما عزیزانی که قصد تامین امنیت محل کار و منزلتان را دارید؛ نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم است.  

تماس با کارشناسان:

مواردی که در بالا گفته شد از انواع دزدگیر های اماکن بودند که هر یک از این موارد برای مکان خاصی مناسب می‌باشد. شما عزیزان در صورتی که قصد خرید، نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند را داشته باشید می‌توانید قبل از هر چیزی با مشاورین در مجموعه ی پیله رود تماس حاصل نمایید. مشاورین متخصص در این مجموعه شما را برای خرید دزدگیر هوشمند اماکن و نوع مناسب آن راهنمایی می‌کنند.

خرید و نصب دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم

خرید و نصب دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم

در قسمت های قبل شما را با دزدگیر اماکن هوشمند و نحوه ی کارکرد آن آشنا کردیم. حال شما عزیزان در صورتی که قصد نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند را دارید بهتر است کار را به کاردان بسپارید. اگرچه تولیدکنندگان زیادی در زمینه ی تولید و فروش دزدگیر اماکن هوشمند در کشور ما فعالیت دارند اما نمی‌توان به هر کسی در این زمینه اعتماد کرد. از آنجایی که این دزدگیر ها رابطه ی مستقیمی با امنیت محل کار و زندگی شما دارد می‌بایست از جایی مورد اطمنیان آن را خریداری کنید تا خیالتان از بابت کیفیت و نحوه ی کارکرد این دزدگیر ها راحت باشد.

کدام شرکت:

مجموعه ی صنعت برق پیله رود ارائه کننده ی انواع تجهیزات امنیتی ساختمان ها می‌باشد که شما عزیزان می‌توانید برای تامین امنیت خانه هایتان با آنها تماس بگیرید.این شرکت دارای یک تیم حرفه ای می‌باشد که خدمات مربوط به نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم را به بهترین نحو ارائه می‌دهند. این مجموعه ی حرفه ای در شهرستان رباط کریم واقع شده است و تمامی خدمات را در این شهر و سایر شهرستان های اطراف انجام میدهد. 

اجزای تشکیل دهنده ی دزدگیر اماکن هوشمند   

اجزای تشکیل دهنده ی دزدگیر اماکن هوشمند   

پس از اینکه با دزدگیر ها انواع آن و نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم آشنا شدید حال وقت آن شده است که شما را با اجزای تشکیل دهنده ی این دزدگیر ها و نحوه ی کارکرد آنها آشنا کنیم. یک دزدگیر هوشمند از چند اجزای اساسی تشکیل شده است که به شرح زیر می‌باشد:

 • سیستم مرکزی:

اصلی ترین جز در هر دزدگیر هوشمند سیستم مرکزی می‌باشد. این قسمت تمامی اجزا را کنترل کرده و همانند مغز دستگاه می‌باشد. همچنین تمامی فرمان ها از این قسمت صادر و به سوی سایر قسمت ها ارسال می‌شود.

 • آژیر صوتی:

در هنگام بروز خطر سیستم مرکزی فرمان آژیر را به این قسمت ارسال می‌نماید و آژیر خطر به صدا در می‌آید.

 • صفحه کلید:

بر روی قسمت مرکزی دزدگیر ها یک صفحه کلید وجود دارد که می‌توانید با استفاد از آن کد فعالسازی و سایر کار های فعالسازی را انجام دهید. 

 • هشدار دهنده نوری:

با خرید، نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند در رباط کریم یک قطعه ای به نام هشدار دهنده ی نوری در محل نصب می‌شود. این هشدار دهنده ها وظیفه ی اعلان خطر با استفاد از چشمک زن و نور را بر عهده دارند.

 • پدال اضطراری:

در مواردی که سیستم دزدگیر ها غیر فعال باشد و شما بخواهید به طور دستی آژیر را فعال کنید می‌توانید از پدال اضطراری استفاده نمایید. این پدال ها بیشتر در مغازه هایی که اجناس گران قیمت می‌فروشند همانند طلا فروشی ها، صرافی ها یا بانک ها استفاده می‌شوند.

 •  ریموت:

ریموت موجود برای این دزدگیر ها قابلیت اتصال از راه دور را برای شما امکان پذیر می‌نماید.

 • تلفن اضطراری:

این قسمت در کنار قسمت مرکزی قرار دارد و می‌بایست شماره های مدنظر را بر روی آن تعریف نمایید. با بروز خطر تلفن اضطراری تماسی را با شماره های پیش فرض برقرار می‌نماید و پیغامی را که از قبل ضبط شده باشد را پخش می‌نماید.

 • سنسور ها:

یکی دیگر از این اجزا سنسور های موجود در این دزدگیرها می‌باشند. شما عزیزان با خرید، نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند از سنسورهای: حرکتی، دودی و گازی، ورود، تخریب و شکست و حرارتی بهره مند خواهید شد. برخی از این سنسور ها به طور پیش فرض بر روی دزدگیر های هوشمند نصب می‌باشند و برخی دیگر را می‌توانید پرداخت هزینه‌ی بیشتر بر روی دزدگیر نصب نمایید.

نصب دزدگیر اماکن هوشمند

نصب دزدگیر اماکن هوشمند

در قسمت های قبل شما را با دزدگیر اماکن هوشمند و مزایای استفاده از آن آشنا کردیم. و اما توجه داشت باشید که نصب این دزدگیر ها نیز مسئله ی بسیار مهمی می‌باشد. توجه داشته باشید که در صورتی که شما بهترین و با کیفیت ترین نوع دزدگیر را خریداری کنید ولی مراحل نصب و تعمیر دزدگیر اماکن هوشمند به خوبی اجرا نشود؛ عملکر نهایی دزدگیر مطلوب نخواهد بود.

همانطور که در قسمت های قبل گفته شد مجموعه ی صنعت برق پیله رود اقدام به فروش انواع دزدگیر های هوشمند با بالاترین و منصفانه ترین قیمت می‌نماید. و تیم نصب این مجموعه نیز کاملا حرفه ای و متخصص می‌باشند. و تمامی مراحل نصب دزدگیر های هوشمند را به بهترین شکل ممکن و در اسرع وقت انجام می‌دهند. این موضوع یکی دیگر از مزایای خرید تجهیزات امنیتی از شرکت پیله رود می‌باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *